Ons
team

Zoekt u de diensten van een specialist in het opzetten van tandartspraktijken of uitrustingen voor de tandheelkundige sector (tandarts, kaakchirurg, enz.)? Vertrouw op Eki'p Dental! Wij steken uw praktijk in elkaar en richten die in met apparatuur van hoge kwaliteit.

Wie zijn wij?

Aan de vooravond van Dentex 1996 werd Eki'p Dental NV opgericht.

 

 

 Een Eki'p die rockt!

Ons team bestaat momenteel uit :

Management en Administration

Bruno Demarbaix

Bruno Demarbaix

Management 

+32 (0)10 23 58 58
bruno@ekipdental.be

Claudine De Cauwer

Claudine De Cauwer

Administration & Accounting

+32 (0)10 23 58 57
claudine@ekipdental.be

 

 

 

 

 

Patricia Desmed

Sales Assistant

+32 (0)10 23 58 53
sales@ekipdental.be

 

Klantenadviseurs

Philippe Colette

Philippe Collette

Client Advisor & Area Sales Manager (FR)

+32 (0)476 40 06 60
philippe@ekipdental.be

Christian De Turck

Christian De Turck

Client Advisor & Area Sales Manager (NL)

+32 (0)475 83 48 23
christian@ekipdental.be

Sophie Winand

Technisch Manager & Trainer (NL/FR)

+32 (0)499 22 21 49
sophie@ekipdental.be

 


IT en beeldverwerking

Olivier Meers

Frédéric Carême

Certified Computer Specialist (FR)
& Client advisor

+32 (0)472 05 19 95
frederic@ekipdental.be

 

 

 

 

  François Croquet 

Certified Computer Specialist (FR)

+32 (0)472 24 01 58
francois@ekipdental.be

Kevin Janssens

Certified Computer Specialist (FR)

+32 (0)478 78 53 59
kevin@ekipdental.be

 Olivier Meers 

 Olivier Meers

Certified Computer Specialist (NL)

+32 (0)477 87 89 31
olivier@ekipdental.be


DIENST NA VERKOOP

 Bruno Fregona

Bruno Fregona

Certified Technical Service Manager

+32 (0)474 96 36 96
atelier@ekipdental.be

Technici

Arnaud Demortier

Technicus (FR)

+32 (0)478 78 53 63
arnaud@ekipdental.be 

   

 Sébastien Hames

Technicus (FR)

 +32 (0)472 03 19 33
sebastien@ekipdental.be

 

Vincent Henin

Technicus (FR)

+32 (0)478 92 24 19
 vincent@ekipdental.be

   

Olivier Quintin

Technicus (FR)

+32 (0)472 03 19 40
olivierq@ekipdental.be



  

Didier Van Brabant

Technicus (FR)

+32 (0)477 60 28 24
didier@ekipdental.be

 

Marnik Van Sevenant

Technicus (NL)

+32 (0)475 37 12 26
marnik@ekipdental.be

Kristof Windelinckx

Technicus (NL)

+32 (0)474 08 12 18
kristof@ekipdental.be


Logistiek

Benjamin Fernez

Benjamin Fernez

Logistiek

+32 (0)471 17 66 04
benjamin@ekipdental.be

 

 

 

 

 

 

 Lilian Robaye

Logistiek

+32 (0)472 92 97 64
lilian@ekipdental.be

 

Wat is ons parcours?

Sinds onze oprichting hebben al meer dan 1250 tandartsen en radiologen ons hun vertrouwen geschonken. Waarom? Dankzij het partnerschap, de trouw en de groei van de gerenommeerde merken die wij verdelen. Wij hebben ons gepositioneerd als leiders op de Belgische en Luxemburgse markt. Dankzij dit succes hebben wij in 2009 in een nieuw pand in Waver geïnvesteerd. Sindsdien verwelkomen wij onze klanten in een van de elegantste en professioneelste showrooms van het land.

Hoe contact met ons opnemen?

Wilt u ons de inrichting van uw tandartspraktijk toevertrouwen? Vertel ons over uw project via het online formulier. Wij zijn aanwezig in België en Luxemburg.

 

Beste gebruikers, deze site bewaart cookies op uw computer. Het doel is om uw ervaring op onze website te verbeteren en u tegelijkertijd meer gepersonaliseerde diensten aan te bieden. Cookies worden ook gebruikt voor het personaliseren van advertenties.

Als u meer informatie wilt over de cookies die wij gebruiken, raadpleeg dan ons Privacybeleid. Door cookies te accepteren, stemt u in met het gebruik ervan. U kunt de instellingen van de cookies ook aanpassen. Als u weigert, worden uw gegevens niet bijgehouden wanneer u deze site bezoekt. Er wordt slechts één cookie gebruikt in uw browser om uw voorkeur dat u niet gevolgd wilt worden te onthouden.
Alles weigeren
Instellingen aanpassen
Sta alles toe
Cookie-instelling bewerken